Rado tai ko ieškojo

Rado tai ko ieškojo

Dviratis pirktas skelbimų portale tarnauja iki šiol

Sakoma, kad žmogus iki tam tikro amžiaus nieko savo gyvenime neatsimena, nes tam yra per mažas. Taip jau mes sutverti, kad smegenys priimdami naują informaciją, senąją išstumia, kitaip perdegtume. Iš dalies, pagalvojus gal taip ir turi būti, nes būnant kūdikiu, ką čia daug naudingo ir nuveiksi, ką norėtum ateityje papasakot savo vaikams ar anūkams.

Vaikystė labai gražus laiko tarpas žmogaus gyvenime, kada viskas nauja, nepažįstama. Norisi viską atrasti ir atsirinkti, kas patinka, o ko reikėtų vengti. Internete labai populiarūs vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuoti maži vaikai, kurie yra supažindinami su citrinos rūgštumu, naminių gyvūnėlių draugiškumu ar mažyliams nesuvokiamo dydžio traukiniais. Juk taip gražu ir  miela stebėti jų susidomėjusius žvilgsnius, iš nuostabos išpūstas akeles ir nesuvaidintas emocijas, nes jiems naujovės tiesiog natūrali kasdienybė. Mokytis savarankiškai valgyti, vaikščioti, bendrauti, važinėti dviračiu, kas yra visiškai neatsiejama nuo atsiminimų, kurie mus aplanko iš vaikystės. Mano manymu, dviratukas yra vienas pagrindinių vaiko daiktų, kurį privalo tėvai jam suteikti. Tai daug ko jį išmoko. Nebūtinai vaikui pirkti naują dviratį iš prekybos centro ar specializuotos parduotuvės, kadangi vaikas sparčiai auga ir greit tampa per mažas, o taip pat, kol išmokstama, daug kartų virstama ir dviratis greit nebetenka savo vertės. Skelbimų portaluose galima rasti puikios būklės ir nebrangių dviračių, kuriuos galima įsigyti. Draugų šeimoje dviratis pirktas skelbimų portale tarnauja iki šiol, nepaisant to, kad juo naudojasi jau trečias vaikas. Štai kam tarnauja nemokami skelbimai Lietuvoje.

Reikia puoselėti vaikystės džiaugsmą, norą žinoti ir su viskuo susidurti asmeniškai. Su džiaugsmu privalome suteikti vaikams visas įmanomas galimybės jų prisiminimams būti tokiems, dėl kurių jie šypsotųsi ir nenorėtų, kad juos būtų pakeiti kiti.

Išmanusis telefonas.

Skelbimų lenta.

Daugiau info ČIA.