Skelbimo ID: 27833
Perskaitė: 376
Skelbimas 1 iš 1

Vaikų švenčių organizavimo komanda LINKSMAS LAGAMINAS

Kur ir kaip švęsti vaiko gimtadienį? O gal norėtųsi paįvairinti darželių bei mokyklų kalėdines šventes? Tai išspręsti gali vaikų švenčių organizatorių komanda „Linksmas lagaminas“

Mes rengiame vaikų gimimo dienos šventes tiek mūsų studijose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje), tiek išvažiuojamąsias po visą Lietuvą. Taip pat Jūsų darželyje arba mokykloje galime sukurti nuotaikingiausią bei nuotykingiausią Kalėdų spektaklį su Kalėdų Seneliu ir įvairiais kitais personažais (superherojais, emodžiukais, princesėm).

Gimtadienio šventėms galima rinktis iš daugybės personažų, kurie Jūsų vaiko šventę pavers nepamirštama kelione su karnavaliniais drabužiais, veido piešiniais, įdomiausiom ir spalvingiausiom šukuosenom, įvairiausiais žaidimais, dainom bei šokiais.
„Linksmas lagaminas“ nekantraudami laukia, kol galės Jums padėti sukurti neįprastą ir visiem didelį įspūdį paliekantį renginį!

Mūsų studijos:
Vilniuje +370 698 25257
Kaune +370 641 85532
Klaipėda +370 629 80268
„Linksmo lagamino“ internetinės nuorodos:

Paslaugos


https://www.facebook.com/Linksmas.lagaminas.animatoriai/?eid=ARADrXGt8FHVbNzsiaQnCqowPX0W7tN3QlraJ1QDP6-z2BX0aYH6gEjJNjrmCLAYSntxIV25ZEKKEVZ9
Bendras „Linksmo lagamino“ elektroninis paštas info@linksmaslagaminas.lt

Kontaktai

Vardas:
Linksmas lagaminas
Internetinė svetainė:

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą