Užsikimšusi kriauklė, vonia, unitazas, kanalizacija, kelia daug rūpesčių

Užsikimšusi kriauklė ar kuri nors kita buityje esanti kanalizacijos anga sukelia labai daug rūpesčių. Pagal statistiką, dažniausiai kemšasi kriauklės virtuvėje ir vonios praustuvai. Vonia ar klozetas, sąraše įtraukti lygiagrečiai.

Užsikimšusi kriauklė

užsikimšusi kriauklė

Virtuvės kriauklė ar vonios praustuvas yra pagrindinės vietos, kurios dažnai sukelia nenumatytų problemų. Prie šių sanitarinių mazgų prisideda ir vonia, kuri lyg tyčia nenori nusileisti ankščiau minėtoms vietoms problemų sukėlimu. Todėl kiekvienas susidūręs su panašia užsikimšimo problema ieško ir efektyvių priemonių jų pašalinimui. Bet pradžioje yra naudinga žinoti, kas įtakoja kamščių susidarymui, kodėl tai įvyksta, o po to, pateiksime patarimų, kaip sklandžiai atkimšti kriauklę ar kitus buityje naudojamus sanitarinius mazgus.

Kamščių atsiradimo priežastys

Kiekvienas mūsų, buityje naudojame švaros priemones, virtuvėje gaminame maistą. Atlikus tam tikrą veiksmą atlieka ir nešvarumų, panaudotų priemonių ar maisto. Šie likučiai patenka į kanalizacijos sistemą, kurioje prasideda kiti procesais – taršių junginių formavimasis. Todėl nesudėtingai galima pastebėti, kad plaunant indus, karts nuo karto sumažėja pralaidumas, o galiausiai, kriauklė užsikemša pilnai.

Panaši situacija ir praustuvuose vonioje ar pačioje vonioje. Vyrai mėgsta barzdą skustis kai šalia yra praustuvo kriauklė. Tačiau ne visi tokius turi, todėl kai kurie naudoja vonios erdvę. Į sanitarinį mazgą patekę plaukai, skutimosi putos, po to dar ir dantų pasta bei kitos švaros priemonės, kriauklės alkūnėje, kanalizacijoje pradeda jungtis į junginius, kurie prilimpa prie vamzdyno sienelių, pradeda mažinti nuotekų pralaidumą kol visiškai jo nesustabdo. Toks procesas yra vadinamas kamščio/-ių susiformavimas vamzdyne.

Kanalizacijos vamzdžių valymo priemonės

kanalizacijos vamzdziu valiklis

Nutikus taip, kad užsikimšo kriauklė, visada žinokite, kad yra pagalbininkų, kurie padeda šį klausimą išspręsti vos per kelias minutes. Būtent vamzdžių valymo priemonėmis prekiauja Buksvarus.lt kolektyvas, todėl naudinga pasidomėti ką naudingo problemų sprendimui jie gali pasiūlyti. Iškilus klausimui kaip atkimsti kriaukle, greičiausiai, pradžioje, patys vartotojai bando ją atkimšti. Į pagalbą jie pasitelkia įvairiausius įrankius, kurie ne visada yra veiksmingi. Pavyzdžiui, kanalizacijos pompa, atrodytų ne brangus ir geras įrankis, tačiau rimtesnių kamščių atkimšti nepajėgia. Greičiausiai, tuo įsitikinote ir patys.

Kitas įrankis, kurį,greičiausiai, vis dar naudoja vyresnio amžiau žmonės yra kanalizacijos lynas. Kitaip šis įrankis yra vadinamas dratu, kai sukišus jį į vamzdį reikia sukti tol, kol kamštis išsisuks. Greičiausiai taip reikėtų sakyti, kai norima atkimšti užsikimšusį sanitarinį mazgą. Tačiau apie kanalizacijos vamzdyno pažeidimus neatsakingai naudojant lyną pagalvoja nedaugelis. Tačiau smagu, kad tokių visgi pasitaiko. Ir ne visada ilgas lynas gali pasiekti tas vietas, kuriose, kaip manoma yra susiformavęs kamštis.

Kaip atkimšti kriauklę

kaip atkimsti kriaukle

Pirmas žingsnis, jei užsikimšo kriauklė yra paprastas ir nereikalaujantis papildomų priemonių. Greičiausiai gali būti, kad kamštį sudarė plaukų gumulas po šukavimosi ar skutimosi. Todėl susikaupusius plaukus ant kriauklės subėgimo sietelio pastebėsite nesudėtingai.

Kitas atkimšimo būdas taip pat yra nesudėtingas. Nesubėgant vandeniui į kriauklę, delnu galima pamėginti papumpuoti vandenį, kad susidarytų nedidelis slėgis. Jei kamštis nėra rimtas, atkimšti kriauklę pavyks net ir tokiu primityviu būdu.

Jei išbandėte visus kriauklės atkimšimo įrankius ir pradėjote abejoti savo jėgomis, kad pavyks. Prisiminkite aukščiau minėtą elektroninę parduotuvę Buksvarus.lt, kurioje galima rasti efektyvių priemonių kamščių šalinimui. Vamzdžių valymo granulės yra efektyviausia priemonė, kurią galima rasti ir panaudoti Lietuvos rinkoje. Jos dėka, vos per 1-5 minutes galima pašalinti bet kokio dydžio užsikimšimo problemą. Užsikimšusi kriauklė nekels Jums rūpesčių žinant, kad po ranka yra efektyvi kamščių šalinimo priemonė.

Todėl nelaukiant kol kriauklė ar vonia, kanalizacija užsikimš vėl, suraskite ir atraskite Jums efektyviausias kamščių šalinimo ir vamzdyno valymo priemones – Buksvarus.lt 

Kontaktai pasiteiravimui:

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Nemokami skelbimai – Hipis.lt