Papildomas uždarbis internetu. Kiek papildomas darbas neša pajamų – Eksperimentas

Papildomas uždarbis internetu. Tenka nuraminti aistras ir visus perspėti, kad papildomas darbas nėra pagrindinis. Todėl tai, kas gali atrodyti itin patrauklus ir realu, ne visada yra darbas, kuriam reikėtų teikti pirmenybę.

Papildomas uždarbis internetu

papildomas uždarbis internetu

Pradžioje yra naudinga suprasti pačią savoką, kad suprastumėte ką tai reiškia ir kokias viltis puoselėti. Papildomas uždarbis internetu yra pasiūlymas tiems, kurie turi pagrindinius darbus, vykdo veiklą ir iš to užsidirba pragyvenimui bei kasdienių poreikių tenkinimui. Tad, sieti papildomą darbą su pagrindiniu nėra prasmės, papildomas uždarbis internetu privalo ir likti papildomu. Tad kokie darbai gali būti papildomi?

  • Lietuvoje yra madinga siūlyti papildomus darbus, kurie yra susiję su prekyba. Nuperki prekę ir bandai ją parduoti brangiau. Deja, tačiau investuoti į prekes gali ne visi lietuviai, todėl toks darbas papildomai neduoda pajamų, kurios buvo žadamos;
  • Įsigijus Pačiolio knygų ir perskaičius jas, papildomai galima užsidirbti buhalterine apskaita;
  • Galima susirinkti pilną informaciją ir apie SEO paslaptis, sužinosite kaip parašyti gerą straipsnį ir iš to užsidirbti papildomai;
  • Hipis.lt nemokamuose skelbimuose galima rasti ir siūlomus darbus internetu. Vieni siūlo darbą merginoms, greičiausiai tai portalai suaugusiems, todėl merginos, atidžiai įsiskaitykit ir teisingai supraskit ką teks daryti (ne visos paslaugos gali būti legalios ar net saugios). Dar kita grupė siūlo kurti įvairias paskyras, kurių sukūrimui siūlo ir konkrečius adresus. Dėl tokio uždarbio, ar tai veikia, atsakyti yra gan sudėtinga tol, kol pats norintis to neišbando.

Papildomas uždarbis internetu domina ne tik Jus vienus 🙂 Todėl eksperimentą išbandysime ir mes, pabandysime pasirinkti vieną iš platformų, kuri nereikalauja investicijų. Juk kam investuoti į tai, kas bus tik ateityje ir nėra aišku ar tai duoda naudos. Teko šiek tiek paieškoti ir pasidomėti galimybėmis, kurios ne visos buvo nemokamos. Tačiau radome patogią ir lengvą internetinę svetainę, kurioje yra siūlomas papildomas uždarbis priklausomai nuo to, kiek laiko galite skirti buvimui internete.

Reklaminių paketų peržiūra

Tai ką mes radome yra vadinama reklaminių paketų peržiūra. Ir pats veiksmas prasideda lengvai susikuriant paskyrą adresu: https://…. Paskyroje pakanka susikurti tik vartotojo vardą ir sugalvoti tvirtai saugų slaptažodį. Daugiau neprašoma nei papildomų patvirtinimų, asmens duomenų ar kitokios informacijos. Kaip rašoma svetainėje: „Sveikiname, Jūs sėkmingai užsiregistravote ir galite pradėti uždarbiauti internetu“.

Kokius veiksmus privalu atlikti

Prisiregistravę gali lengvai suprasti, apie tai yra ir informacija anglų kalba (To get 10 cents, enter the symbols shown in the picture, click „Continue“ (or Enter). If you can recognize symbols, just click „Continue“ or Enter), ką reikia daryti norint užsidirbti papildomai. Taigi. Kaip matote, viršuje yra pateikiami 3 skaičiai, kuriuos privalu įrašyti į tuščią laukelį ir spausti mygtuką tęsti (CONTINUE). Žemiau yra pateikiamos 2 eilutės po 3 reklamines nuorodas, kurios kaskart pasikeičia paspaudus mygtuką CONTINUE.

Kokia iš to nauda

Svetainėje, už kiekvieną skaičių suvedimą ir paspaudimą TĘSTI, užsiregistravusiam yra skiriama po 10 dolerio centų. Žinoma, tai nėra milijonas iškart, tačiau net ir milijonieriai pradėjo nuo minimumo. Taigi, gavus 10 dolerio centų, jie yra įkeliami paskyros kairės skiltyje, kurioje rodomas Jūsų vartotojo vardas ir kaupiamas uždarbis. Viskas atrodytų lyg ir labai „skaniai“. Prisijungi, paspaudinėji ir sukaupi nemažai dolerių. Nepatingėjome ir tam skyrėme visą dieną. Veiksmas vyko su pauzėmis, todėl vakarop turėjome sąskaitoje net 705 dolerius. Padarėme išvadą, kad, jeigu būtume tam skyrę visas 8 darbo valandas, galėtume uždirbti net ir visą 1000. Ar galite patikėti, per dieną, papildomai uždirbti net 1K? 🙂 Deja, bet ne viskas yra taip kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Welcome
Hipis.lt
Earned
705 $

 Kaip išsiimti uždirbtą sumą

Dieną skyrus reklamos peržiūros paspaudimams ir surinkus pakankamai nemažą sumą pradėjome domėtis, kaip galima papildomus pinigus padaryti realiais. Dar ryte, kai buvome surinkę 30 dolerių bandėme pasidomėti, kokie šansai, kad nebūsime apgauti. Todėl paspaudėme uždirbtos sumos apačioje esantį mygtuką.

Withdraw money

Mygtukas mus nuvedė į kitą puslapio skiltį, kurioje buvome informuoti. Puslapio administratoriai nori įsitikinti, kad mes esame nusiteikę ambicingiems darbams, todėl persivesti pirmam kartui yra nustatytas limitas. Jis sudaro 150 dolerių ir tolimesnės papildomo uždarbio sumos išsiėmimui ribojamos nebus. Todėl iš to atsirado mūsų įkvėpimas tiems 705 doleriams, kad galėtume įrodyti administratoriams, jog esame tikrai nusiteikę rimtai. Nors mygtukų spaudymas visą dieną nėra pats lengviausias. Kitą diena skaudėjo akis ir nesinorėjo jokių mygtukų.

Informacija kitą dieną

Kaip supratote, Hipis.lt, surinkęs 705 dolerius, išsiėmimo procesą pasiliko kitai dienai, nes vakare buvome pavargę. Pasiimti „desertą“ norėjosi šviežia galva, kad nepraleisti tokio smagaus momento ir žinoma, nepraleisti svarbių detalių suvedant informaciją į pinigų atsiėmimo laukelius. Taigi, informacijos rinkimas tesėsi ir kitą dieną. Paspaudus „Withdraw money“ buvome nukreipti į skiltį, kurioje privalėjome pasirinkti pinigų išsiėmimo būdą. Pasirinkti galima PayPal, Western Union – grynais sistemą ir žinoma, bankiniu pavedimu. Prieš tai dar perskaitėme klausimų ir atsakymų skiltį, todėl sužinojome, kad gaudami šias pajamas privalėsime susimokėti 15% GPM (gyventojų pajamų mokestis) Valstybei. Suprantama, kad turint tokią sumą per dieną, nedidelis mokestis valstybei nesukėlė jokių spėlionių, mokėti ar nemokėti. Pagalvojome, jei papildomai per dieną uždirbi 600 dolerių, kas pavertus į eurus gaunasi 540,1. Kodėl gi ne.

Papildomos kliūtys

Pradėję, žingsnis po žingsnio, sekti pinigų atsiėmimo instrukciją ir vesti asmeninius duomenis sužinojome, kad pasiimti papildomų pinigų nepavyks. Yra nustatyti papildomi reikalavimai. Reikalavimai buvo tokie, privalu pritraukti 40 papildomų vartotojų, kurie taip pat norės užsidirbti papildomai spaudydami reklaminius paketus. Taigi, pinigų atsiėmimas neįmanomas, pagalvojome, kol neradome dar vieno pasiūlymo. Šis taip pat pasirodė nesudėtingas, nes vos už 9 ar šiek teik daugiau dolerių buvo siūloma įsigyti po 80-110 pritrauktų vartotojų. Pradėjome trinti delnais, viltis pasiimti lėšas tapo dar stipresnė. Pradėjome domėtis, kaip galima įsigyti tuos vartotojus už kelis dolerius, juk ne karvė, pabandyti norisi. Štai čia prasidėjo pats smagumas, nes tuos 9 ar keliolika dolerių buvo prašoma susimokėti ne bet kuo, bet visame pasaulyje pagarsėjusiais Bitkoinais. Tai kas nuo pradžių kėlė abejones dėl lengvo papildomo uždarbio, priėjus išsigryninimo etapą dar labiau sustiprino tai.

Bitkoinai

kaip uzsidirbti papildomai internetu

Nuo pat pradžių šios internetinės valiutos atsiradimo nesidomėjome ja, netikėjome ir gražiais pažadais užsidirbti „ant Ferarri“. Šiuo metu taip pat esame tos pačios nuomonės, todėl jei galvojate, kad tai yra jų reklama, klystate. Pirkti šios valiutos nerekomenduojame ir nerekomenduojame pasiduoti gražiems pažadams. Tačiau vos keli doleriai stiprino norą juos įsigyti ir galų gale turėti tuos 40 vartotojų papildomo uždarbio gavimui. Prisiregistravome prie rekomenduojamos Bitkoinų platformos tam, kad galėtume tęsti, kaip galvojome lengvą pinigu išsiėmimo procesą. Tačiau situacija Bitkoinų platformoje yra tokia, kad už 10 ar net 20 dolerių jų neįsigysite. Kiekvienas parduodantis Bitkoinus turi nustatęs savo ribas, kurios siekia nuo 0,11 BTC iki 2,5 BTC. Kad suprastumėte realius skaičius, 0,11 BT kainuotų apie 960 Eurų. Taigi, tokia jų gudrybė siūlanti mums „lengvai“ išsiimti pinigus grąžino atgal, į pirminę padėtį, kai tuo abejojome nuo pradžių.

Neišbandyta išeitis

Kaip ir sakėme pradžioje, pasirinkome platformą, kurioje galima užsidirbti nemokamai, todėl Bitkoinų nepirkome ir šito nedarysime. Gal būt, lengviau būtų tiems, kurie jau turi Bitkoinų ir jais prekiauja, gali būti, kad situacija būtų kiek kitokia. Realybę sužinotume greičiau. Dabar gi, nusprendėme eiti sunkiausiu ir greičiausiai ilgiausiu keliu, renkant vartotojus, kurių turi būti 40.

Tad, kol neturime realios informacijos apie tolimesnį pinigų, kurie buvo uždirbti internetu papildomai išsiėmimą darome pertrauką. Kai ji bus, būtinai papildysime ir pasidalinsime patirtimi ar tikrai papildomas uždarbis internetu yra pasiekiamas taip lengvai, kaip apie tai kalbama.

2019-11-06 Straipsnis rašomas 3 eksperimento dieną ir šiuo metu turime vos 1 vartotoją ir tas pats – giminaitis 🙂 Kurti „feik“ paskyras nėra naudinga, nes visi yra perspėjami dėl sukčiavimo, kad dėl šios priežasties nebus išmokami pinigai. Taigi, jei norėsite pabandyti ir Jūs, laikykitės taisyklių, negaiškite laiko veltui. Jei norėtumėte padėti mums su eksperimentu, galime atsakyti tuo pačiu, registruokitės į grupę: https://.... Jei pinigų išėmimas pavyktų (kol kas viskas labai miglotai), rašykite, konsultuosime, derinsim veiksmus 😉

Ir jei, kartais, patys prekiaujate Bitkoinais ir bandėte įsigyti vartotojus už dolerius, būtų smagu, kad pateiktumėte informaciją kaip sekėsi ir ar viskas buvo sklandžiai. Informacija gali būti naudinga visiems.

Iki kito informacijos papildymo, kurį atliksime pasipildant po 5 naujus vartotojus reklamos peržiūros paskyroje!

Deja, bet bandymas taip ir baigėsi pilnai neįsibėgėjęs. Mūsų paskyra buvo panaikinta neva dėl neaktyvumo, nors prisijungdavome kas kelios dienos 🙂