Skelbimo ID: 26210
Perskaitė: 159
Skelbimas 1 iš 1

Mini Rekuperatorius Eco-Frash 07

SISTEMĄ „ЕСО-FRESH 07“ SUDARO
1. Išorinės apsauginės grotelės – saugo sistemą nuo drėgmės net ir per smarkų lietų. Sudarytos iš korpuso, grotelių IR tinklelio.
2. Teleskopinis ortakis, reguliuojantis sistemos ilgį atsižvelgiant į sienos storį.
3. Oro išleidimo ventiliatorius – penkių greičių, leidžia reguliuoti oro debitą nuo 30 m³/val. naktiniu, begarsiu režimu iki 120 m³/val. dieniniu režimu.
4. Aktyvuotos anglies filtras, garantuojantis švaraus oro įleidimą net ir stipriai užterštuose centriniuose ir pramoniniuose miestų rajonuose. Išvalo orą nuo blogų kvapų, dulkių, bakterijų, suodžių, automobilių išmetamųjų dujų ir t. t.
5. Keraminis rekuperatorius (šilumokaitis), kuris užtikrina iki 91 proc. šilumos apykaitos efektyvumą.
6. Galios šildytuvas – ekonomiškas, skirtas darbui su pertrūkiais. Palaiko 23°С į patalpą įleidžiamo oro temperatūrą.
7. Ventiliatorius, pumpuojantis orą į patalpą – penkių greičių, leidžia reguliuoti oro debitą nuo 30 m³/val. naktiniu, begarsiu režimu iki 120 m³/val. dieniniu režimu. Naudojamas pumpuoti švarų orą iš išorės į vidų.
8. Valdymo blokas:
8.1. Šiluminis saugiklis, saugantis sistemą nuo perkaitimo.
8.2. Termostatas, valdantis šildytuvą ir palaikantis 23°С į patalpą įleidžiamo oro temperatūrą.
8.3. Drėgmės daviklis, įjungiantis ventiliaciją oro drėgnumui viršijus 75 proc.
8.4. Jonizatorius, papildantis orą neigiamai įkrautais jonais. Pašalina specifinius ir nemalonius kvapus. Naikina ligas sukeliančius mikroorganizmus. Neleidžia atsirasti grybeliui ir pelėsiui.
9. Dekoratyvinės grotelės, kurios neužima vietos patalpoje ir gali būti nudažomos pageidaujama spalva.

NUOTOLINIS VALDYMAS
Start / Stop – įjungia ir išjungia sistemą.
AIR FLOW↔
Režimas (reversinė ventiliacija su šilumos rekuperacija). Sistema tiekia švarų atmosferos orą iš lauko į vidų ir šalina užterštą orą iš patalpos į lauką. Užtikrinama šilumos regeneracija – šilumos atgavimo iš išleidžiamo užteršto, tačiau šilto patalpos oro procesas.
Pereidamas per šilumokaitį, iš patalpos išleidžiamas šiltas oras atiduoda didžiąją dalį savo šilumos iš lauko patenkančiam švariam, tačiau šaltam orui. Tai leidžia ženkliai sumažinti šilumos nuostolius šaltą žiemą. Vasarą stebimas priešingas procesas – pereidamas per šilumokaitį, šaltas oras iš kondicionuojamos patalpos atvėsina į patalpą patenkantį šiltą ir švarų orą. Šilumokaityje (keraminiame šiluminės energijos akumuliatoriuje) pasiekiamas didesnis nei 70 proc. regeneracijos efektyvumas.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Filtravimo, ventiliavimo įranga .