Skelbimo ID: 25595
Perskaitė: 186
Skelbimas 51 iš 95

Lietvamzdžių valymas

Kiekvienas miškingoje gyvenvietėje gyvenantis asmuo žino, jog rudeniniai lapai – ne tik romantiškas vaizdas, bet ir rūpesčius keliantis reiškinys. Lapai nuo stogo kaupiasi lietaus nubėgimo sistemose, jose irsta ir užkemša iki pastarosios nebegali atlikti savo funkcijos.

Šiuos darbus dažnai reikia atlikti kartu su stogo valymo darbais, kadangi liūties metu purvas, lapai ir samanos nuo stogo nuplaunami į lietvamzdžius ir juos vėl užkemša.

Nors dažnu atveju užkemšamos tik horizontalios sistemų dalys, neretai pasitaiko, jog lietaus vanduo nenuteka ir dėl užkimštų vertikalių vamzdžių. Tokiu atveju naudojamos įvairios technologijos – kartais pakanka tiesiog gerai išjudinti kaištį ir jis išplaunamas, o kartais aukštalipiai netgi išardo sistemą, kiekvieną segmentą atskirai išvalo ir vėl surenka iš naujo.

Šių darbų atlikimas itin pavojingas, kadangi darbuotojai dirba ties stogo kraštais, palinkę virš jų. Dėl to būtina naudoti patikimas saugos priemones, kurios ne tik užtikrintų saugumą, bet ir leistų komfortabiliai atlikti darbą. Neretai namų gyventojai patys atlieka šiuos darbus, tačiau tai yra didelė rizika, kuri neretai pasibaigia nelaimingais atsitikimais – nerizikuokite ir darbus aukštyje patikėkite profesionalams.

Susisiekimui: 865332404 ir 865338022
Tinklalapis: www.aukstyje.lt
Dirbame visoje Lietuvoje

Kontaktai

Vardas:
Marius
Telefonas:
865332404
Internetinė svetainė:

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą