Skelbimo ID: 34175
Perskaitė: 110
Skelbimas 0 iš 0

Kas siūloma Vilniuje, norintiems išsinuomoti automobilį?

Kas siūloma Vilniuje? Greičiausiai kad tokį klausimą kelia ne tik sostinės svečiai, grįžę emigrantai, bet ir vietiniai gyventojai. Atšilus orams pagausėja ir pramogų, kurias aplankyti bei išbandyti be transporto priemonės – neįmanoma. Todėl išsinuomoti automobilį Vilniuje bando kone kiekvienas, kuris nori spėti sudalyvauti kuo daugiau renginių.

Kas siūloma Vilniuje

kas siūloma Vilniuje

Dydžiu bei populiarumu, visus kitus miestus, už „nugaros“ palikęs Vilnius įvairias automobilių nuomos formas. Kiekviena nuomos bendrovė yra orientuota į savo klientą, todėl bando juos prisivilioti įvairiais pasiūlymais.

 • Trumpalaikė, 1-2 dienų nuoma;
 • Ilgalaikė nuoma, kai miesto svečiams ar verslininkams yra reikalingas transportas svarbių klausimų sprendimui;
 • Patogios bei lanksčios nuomos sąlygos;
 • Patogumai, jei nespėjus grįžti laiku, norima sklandžiai pratęsti nuomos paslaugų terminus;
 • Žinoma ir kainos, kurios Vilniaus mieste yra didesnės, nei kituose, bet dėl esamo konkurencijos nekyla kaip mielių tešla.

Trumpalaikė automobilio nuoma

auto nuoma vilniuje

Vien pavadinimas gali atsakyti į klausimą, kas nuomos sutartis automobilio naudojimui bus trumpalaikė. Tokia paslauga ypač aktuali sostinės svečių arba vietinių gyventojų tarpe, kai netikėtai sugenda turima susisiekimo priemonė. Suprantama, kad išlaidos tokiai nuomos rūšiai yra kur kas didesnės, bet, jei situacija priverčia neskaičiuoti, tai ir nebūtina to daryti.

Ilgalaikė nuomos sutartis automobiliui

Nors automobilis yra išnuomotas Vilniaus mieste, nebūtinai privalu jį naudoti sostinės ribose. Jei miesto svečiams ar įmonėms yra naudingesnis ilgalaikės nuomos variantas, kodėl gi juo nepasinaudojus? Žinant, kad ilgalaikė nuoma ženkliai sumažina ir paslaugos kainas, kodėl gi nepasinaudojus tuo? Pirkti naują automobilį vien tik dėl darbų atlikimo nėra logiškas sprendimas. Į komandiruotę atvykę Vilniaus svečiai gali pavažinėti ir nuomotu transportu, juk svarbiausia kokybiškai ir laiku atlikti planuotus darbus! Tam pasitarnauti gali ir nuomojami automobiliai. Kiekvienas sprendimas yra individualus vartotojų pasirinkimas.

Auto nuomos sąlygos

Sutikite, nuomos sąlygos yra kone svarbiausias faktorius, kuris leidžia apsispręsti. Žinoma, be sutarties išsinuomoti automobilio Vilniuje nepavyks, tačiau lanksčios sąlygos gali padėti apsispręsti lengviau. Kokios gali būti sąlygos?

 • Ribotas, nuvažiuotų kilometrų skaičius;
 • Auto nuoma tik su vairuotoju;
 • Privalomas užstatas vienos ar kitos rūšies automobiliams;
 • Amžiaus cenzas, kai automobilis išnuomojamas tik tam tikro amžiaus sulaukusiems asmenims;
 •  Išsinuomoti automobilį Vilniuje gali tik tam tikrą vairavimo stažą turintys;
 • Už paslaugas apmokama iš anksto arba pagal individualų susitarimą.

Taigi, laisviems pasijausti neleidžia sąlygos, bet naudinga suprasti, kad klientams yra suteikiama tiek laisvės, kiek jos pakanka individualių poreikių tenkinimui.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Blogas .