Skelbimo ID: 35947
Perskaitė: 36
Skelbimas 1 iš 1

Kai už lango ruduo, dirbtinė žolė leis pajusti atgaivą

Ruduo, lyja ir darosi niūru, vasara baigėsi? Ar nudžiugtumėte, jei pasakytumėm, jog truputėlis vasaros įmanoma visais metų laikais? Netikite – nes nežinojote apie dirbtinę veją ROYAL GRASS® WAVE ir SENSE, kuri sodriai žaliuoja ištisus metus.
Ši dirbtinė žolė galėtų papuošti terasą, balkoną, poilsio zoną namuose ir atgaivinti akį savo sodria žaluma. Tai puiki dekoro priemonė interjere ir eksterjere, nes naujos, inovatyvios ReaDY® technologijos pagalba ši dirbtinė veja atrodo visai kaip natūrali. Ji gerai dėvisi ir viduje, ir lauke. Turi net 15 metų garantiją dėl išblukimo nuo saulės spindulių, yra itin tvirta, gerai sugeria vandens lietų ir greitai nudžiūva.
Norint sukurti jaukią, atpalaiduojančią atmosferą biuro poilsio zonoje, meditacijos kambaryje, dirbtinė veja ROYAL GRASS® tinka geriausiai. Žalia spalva nuramina ir padeda susigrąžinti energiją.
Užsisakykite aukščiausios kokybės dirbtinę žolę ROYAL GRASS® mūsų svetainėje https://svajoniu-vejos.lt, skambinkite, atsakysime į visus klausimus.

Kontaktai

Vardas:
Svajonių vejos
Telefonas:
862044979
Internetinė svetainė:

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą