Skelbimo ID: 23224
Perskaitė: 279
Skelbimas 0 iš 0

Kad skelbimą atrastų dažniau

Kad skelbimą atrastų dažniau

Greičiausiai, kad sutiksite, jog nemokamų skelbimų Lietuvoje ir Google paieškoje – internete galima suskaičiuoti dešimtimis. Vieni skelbimų portalai atrandami iškart, vos tik suvedus ieškomus žodžius, kitiems gi tenka „pakovoti dėl vietos po saule“ ir rimtai kibti į darbus, kad rezultatai būtų aptinkami Google paieškos sistemoje.

Naudinga žinoti, kad labai svarbi ne tik Google paieška, bet ir skelbimų portaluose esančios paieškos laukai. Kodėl? Greičiausiai toks klausimas kils iškarto perskaičius šią mintį. Viskas labai paprasta. Daugelis skelbimus dedančių įmonių ar fiziniai asmenys turėtų tiksliau aprašyti tai ką siūlo, parduoda ar rekomenduoja įsigyti. Kaip esame minėję ankstesniuose straipsniuose, labai svarbu skelbime perteikti pilną informaciją. Suprantama, kad skelbimų portalų yra labai daug, sunku susikoncentruoti atėjus į 10 ar jau 25, bet pagrindinis uždavinys skelbimų savininkams ir yra skelbimo turinys. Pavyzdžiui, pagalvokite Jūs patys, ar reaguotumėte į tokį skelbimą, kuriame būtų parašyti vos 2 žodžiai: „parduodu automobilį“. Jūs ieškote konkretaus automobilio arba žiūrinėjate jų kainas, todėl neaprašydami savo pasiūlomo smulkiau rizikuojate taip ir likti nepastebėtais.

kad skelbimasKodėl prakalbome apie itin svarbų ir konkretumo reikalaujantį prekės ar paslaugos aprašymą skelbime? Hipis.lt nemokamų skelbimų portale taip pat yra paieškos sistema. Visi apsilankę, greičiausiai, jau žino, kad paieškos laukelyje suvedus tam tikrą frazę apie ieškomą objektą, paieška pateiks visus konkrečius patalpintus skelbimus, kurie atitiks užklausimą. Taigi, tokia paieška Jums leidžia sutaupyti laiko, sumažinti paieškos objektų iki minimumo ir tik tada ieškoti geriausio varianto.

Taigi, grįžtame prie tos minties apie skelbimą su dviem žodžiais. Greičiausiai, kad jau supratote, jog patalpinę skelbimą su dviem žodžiais Jūs susiaurinate paieškos rezultatus iki minimumo, todėl Jūsų skelbimo vartotojas gali net ir nerasti. Nepaminėję skelbime miesto, Jūsų skelbimą pamatys daug vartotojų, bet taip pat paieškoje jo nebus, jei ieškantys paslaugų ar produktų konkrečiame mieste suves ir jį. Taigi, jei skelbimą įdėjote tik su fraze parduodu automobilį reiškia, kad Jūs sugaišote savo laiką ir atlikote nereikalingus veiksmus dėdami skelbimą be turinio.

Jei turėjote smagią vaikystę reiškia, kad žaidėte žaidimą „Kas?, Su kuo?, Kur?, Kada? Ką darė ir Kodėl?“. Greičiausiai buvo smagu iki sauskelnių… Taigi, tokie žaidimai sugalvoti ne veltui, paprastai, Jūs tiesiog mokėtės pateikti pilną informaciją per žaidimą. Tad, kodėl nepratęsus panašaus žaidimo ir su vartotojais? Juk kiekvienas mūsų kažko ieškome, kažko tikimės ir ko nors norime. Bet, jeigu mes apie tai nekalbame, nerašome ar viešai neskelbiame smulkiau, tikėtina, kad niekas mūsų lūkesčių ir nežino, neišgirs, ir nesuras.

Todėl dėdami skelbimus, kad skelbimą atrastų, ar paieškoje suvesdami ieškomų produktų žodžius būkite smulkūs, bet konkretūs. Tik tokiu būdu Jūsų informacija paieškoje bus atrandama ir pasiekiama dažniau, nei kitų.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Blogas .