Skelbimo ID: 29578
Perskaitė: 158
Skelbimas 7 iš 7

Jūsų buhalterinės apskaitos tvarkymas

Turiu šešių metų patirtį, tvarkant buhalterinę apskaitą įvairiose srityse. Naudoju savo buhalterinę programą. Galiu bendrauti ir nuotoliniu būdu t.y. el.paštu ar skype, vyber ir t.t. Turiu nuosavą automobilį, todėl Klaipėdoje ir rajone galiu dokumentus pasiimti pati. Už paslaugas išrašau sąskaitas faktūras arba galiu dirbti pagal darbo sutartį. Vedu UAB, MB, IĮ ir IV buhalterinę apskaitą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų pateikimo. Teikiu deklaracijas valstybinėms įstaigoms, apskaičiuoju ir deklaruoju darbo užmokestį.

Jūsų buhalterija bus sutvarkyta, Dokumentai užregistruoti, mokesčiai apskaičiuoti ir visos reikiamos deklaracijos pateiktos laiku. Būsite informuoti apie Jums aktualias mokesčių naujoves. Jums nereikės rūpintis buhalteriniais reikalais – galėsite visą savo laiką skirti veiklai.

Paslaugų kaina priklausomai nuo įmonės dydžio, darbuotojų skaičiaus ir dokumentų kiekio, tačiau esu lanksti todėl galime rasti abiem pusėm priimtiną kainą. Kaina bus tikrai mažesnė nei samdytis buhalterį.
Galite visada klausti ir kreiptis Jums iškilusiais klausimais. Jūsų įmonei visada bus skiriamas tinkamas dėmesys.
Dėl informacijos rašykite el. paštu apskaita.lina@gmail.com, arba skambinti tel.nr +37062476611.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Buhalterinės paslaugos .