Skelbimo ID: 33413
Perskaitė: 498
Skelbimas 1 iš 2

Efektyvios valymo priemonės namams

Efektyviai išvalyti namus ir kiekvieną jų erdvę tikisi kiekvienas. Deja, bet rinka neatleidžia klaidų. Įsigytas ir kartą išbandytas prekes tenka ilgai laikyti lentynose, vėliau išmesti. Bet šių namų valymo dėka, rezultatų pasieksite greičiau, o ir lėšų tam išleisite mažiau.
Buksvarus.lt siūlo įsigyti ir išbandyti koncentruotas priemones kiekvienam namų kampeliui išvalyti.
Efektyvios valymo priemonės
Virtuvės valiklis;
Stiklo ir veidrodžių valiklis;
Viryklių bei orkaičių valiklis;
WC valiklis;
Vonios valiklis;
Vamzdžių valiklis.

Viso šios priemonės yra ne tik ekonomiškos, bet ir itin efektyvios. Koncentrato pagalba pasigaminsite norimo veikimo priemonę, kuria galėsite taupydami valyti mažiau nešvarius paviršius ir efektyviai išvalyti nei ir įsisenėjusius nešvarumus.
Vamzdžių valymo granulėmis, vos per 1 minutę atkimšite net ir didžiausius kamščius.
Inovatyvi tualeto valymo priemonė su purkštuku, leis naudoti priemonę net iki 3 kartų ilgiau. Ir veikia jis tik apvertus purkštuką aukštyn kojom.

Koncentratai turi tik 2 plastiko buteliukus, iš kurių pavyks pasigaminti net iki 3 litrų efektyvių priemonių. Todėl, išmesdami 2, bet ne 6 ar 8 plastiko buteliukus, į aplinką Jūs išmesite iki 70 procentų mažiau plastiko.

Spręskite švaros klausimus efektyviai ir saugiai aplinkai – Buksvarus.lt

Kontaktai

Vardas:
Būksvarus.lt
Telefonas:
+37067726777
Miestas:
Klaipėda
Kiti miestai:
Akmenės r. Alytaus r. Alytus Anykščių r. Birštonas Biržų r. Druskininkai Elektrėnai Ignalinos r. Jonavos r. Joniškio r. Jurbarko r. Kaišiadorių r. Kalvarija Kaunas Kauno r. Kazlų Rūda Kelmės r. Klaipėda Klaipėdos r. Kretingos r. Kupiškio r. Kėdainių r. Lazdijų r. Marijampolė Mažeikių r. Molėtų r. Neringa Pagėgiai Pakruojo r. Palanga Panevėžio r. Panevėžys Pasvalio r. Plungės r. Prienų r. Radviliškio r. Raseinių r. Rietavas Rokiškio r. Skuodo r. Tauragės r. Telšių r. Trakų r. Ukmergės r. Utenos r. Varėnos r. Vilkaviškio r. Vilniaus r. Vilnius Visaginas Zarasų r. Šakių r. Šalčininkų r. Šiauliai Šiaulių r. Šilalės r. Šilutės r. Širvintų r. Švenčionių r.

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą

  • kanalizacijos vamzdziu valiklis