Skelbimo ID: 36419
Perskaitė: 47
Skelbimas 2 iš 2

Darbas internetu su ptc (skelbimu perziura)

PTC (Paid To Click) – tai internetinio marketingo modelis, kuris skirtas didinti internetinių tinklalapių lankomumą. Tokio modelio veikimo principas labai paprastas: naujo tinklalapio savininkas (fizinis asmuo arba juridinis asmuo.) nori padidinti naujo mažai žinomo tinklapio lankomumą kreipiasi į PTC (dar kitaip sponsoriai arba buxai) tinklalapius ir jiems sumoka pinigus. PTC tinklalapis paskelbia kliento nuorodą viešai, o kad pritrauktų daugiau lankytojų dar už apsilankymą sumoka. Rezultatas toks, kad naujo tinklalapio lankomumas labai padidėja, o lankytojai uždirba už tai, kad apsilankė tinklapyje, paspausdami pateikta nuorodą. Tai yra vienas iš populiariausių ir lengviausių uždarbio būdų internete.
Kas tai per darbas?
Jūsų darbas, tai nuorodų spaudinėjimas ir jų peržiūrėjimas tam tikrą laiką: nuo 5s iki 1min

Reikalavimai, norint dirbti šį darbą:
– Kompiuteris
– Internetas
– Elektroninio banko paskyrą(Registracija) as naudoju sia https://account.skrill.com/signup?rid=125331588, bet galima ir per kitus bankus
– Elektroninio pašto dėžutė (Registracija)

Reikalingi įgūdžiai:
1. Mokėti spaudyti kompiuterio pelę.

NEPAMIRŠKITE, JOG KANTRYBĖ YRA PTC VERSLO PASLAPTIS.

Kaip pradėti?
Susikuri el banko paskyrą, prisiregistruoji viena is žemiau pateiktu nuorodų arba visas, kadangi viena svetainė duoda ribota kieki žiūrimų skelbimų. Toliau spaudi peržiūrėti skelbimus. Paspaudus ant skelbimo atsidaro naujas langas, ir kai viršuje kairėje pusėje užsipildo stulpelis jums reikia paspausti viena iš šešių pateiktų paveikslėlių kuris yra aukštyn kojom. Šito yra reikalaujama kad užtikrintu saugumą nuo sukčių. Kai pasirodo užrašas ačiū už peržiūrą , jūsų saskaita pasipildo suma kuri buvo nurodyta ant skelbimo. Po to ta pati darome su kitu skelbimu, viskas labai paprasta. Su viena svetaine jus truksite 10 minučių peržiūrėti jūsu dienos skelbimus, tuomet galima ta pati daryti su kita svetaine. Šiame uždarbyje pats svarbiausias dalykas yra jūsų pritraukimai. Jus galite svetainėje juos nuomotis, pirkti ar tiesiog patys pasikviesti o jūsų uždarbis priklausys nuo jų kiekio, ir jūsų dirbamo lygio. Pritraukimai tai bus pagrindinis jūsų pelno šaltinis. Na o jeigu jūs to nenorite daryti tuomet galite investuoti patys ir taip padidinti pinigu srautą. Svetainė siūlo įvairias galimybes užsidirbti, na o kokios jums tinka išsirinksite patys.

Ir dar norėčiau priminti jums tokį dalyką, jog užsiregistravęs kaip kito žmogaus referalas, nieko neprarandi, nes kažkodėl daugelis mano, jog jei užsiregistruos per kito žmogaus nuorodą, tai jau uždirbs mažiau nei užsiregistravęs kaip niekieno referalas. Tiesa tokia: jei užsiregistruosite kaip niekieno referalas, tai jūs pateksite į nuomojamų referalų sąrašą ir bet kokiu atveju kažkam būsite priskirtas kaip referalas, tačiau tas žmogus gali būti visiškai iš kito pasaulio krašto ar kažkur iš džiunglių glūdumos. Taigi, nebijokite registruotis per kitų žmonių nuorodas, jūs nieko neprarasite.
ĮSPĖJU:
Iš pat pradžių uždirbsite po kelis ar keliolika centų per dieną, bet po kurio laiko jūsų sąskaitose susikaups didesnės pinigų sumos, todėl svarbu nepalūžti ir dirbti toliau. Išgrynintus pinigus galėsite investuoti į tuos pačius sponsorius, iš kurių gavote išmokas ir taip dar labiau padidinti savo uždarbį, apsipirkti elektroninėse parduotuvėse, taip pat ir persivesti į savo banko sąskaitą. Taigi jei manote, kad toks darbas yra tik laiko švaistymas arba, kad vos tik pradėję dirbti, iš karto pradėsite krautis milijonus, geriau net nepradėkite ir palikite šį puslapį dabar.

Jei sugebėjau jus sudominti, galite registruotis šiuose, tikrai patikimuose ir pinigus išmokančiuose PTC tinklapiuose:

https://www.gptplanet.com/?ref=Gunis13
https://www.scarlet-clicks.info/?ref=Gunis13
http://optimalbux.com/?ref=Gunis13

Kontaktai

Vardas:
Gunaras
Telefonas:
+4796835077
Internetinė svetainė:

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą