Barzdos auginimas ir priežiūra

Barzdos auginimas ir priežiūra

Abrahamas Linkolnas, Antanas Smetona, Karlas Marxas, Charlesas Darwinas, Ernestas Hemingway‘us, ZZ Top, Frydrichas Engelsas, visus juos sieja – barzda ir ūsai.

Barzdos auginimas

Sunku spėlioti, bet į vyriškumo klausimą turėtų atsakyti istorikai, ar tikrai lietuvių vyriškumo simbolis buvo ir yra barzda bei ūsai? Tikėtina, kad ir prieš daugelį metų, barzdos ir ūsai buvo nešiojami ir Lietuvos vyrų, bet greičiausiai ne tokiu populiarumu, kaip tarkime buvo nešiojama Skandinavijos šalyse, visame pasaulyje garsių vikingų.

Į klausimą, kas skatina vyrus auginti barzdas atsakyti sunku, lietuvius, būtų sunku įsivaizduoti vikingų vaidmenyje, tai, greičiausiai, galėtų būti ir dėmesio į save atkreipimo būdas. Ne paslaptis, kad yra moterų, kurioms labai patinka barzdoti vyrai ir tokie, visada taps traukos objektu Nr. 1, tad noras įtikti, barzdos auginimas vertinamas kaip teigiamas.

Dar viena pastebėjimas, kodėl lietuviai vyrai augina barzdas yra tai, kad jiems neįtinka jokios skutimosi priemonės, nes jų veido oda yra labai jautri. Panaudojus skustuvą beria, skutimosi peiliukai taip pat ne išimtis, o barzdaskučių yra tiek rūšių išbandyta, kad lengviau įvardinti, kurios dar nebuvo bandytos. Tokios odos turėtojai, greičiausiai, renkasi būdą apsaugoti savo odą nuo kasdienių odos dirginimų, kad išvengti bėrimų.

Na, o kas jaunystėje klausėsi ZZ top, mėgsta motociklų griausmą, greičiausiai, kad pasirinko savo įvaizdžio stilių, kurį palaiko ir barzdos auginimas. Odinės kelnės, švarkas ir barzda su ūsais – tai neatsiejama kai kurių baikerių atributikos dalis. Todėl, neretai, kai tolumoje pasigirsta galingo motociklo griausmas, mes įsivaizduojame, kad ant jo sėdi tvirtai nuaugęs vyrukas, vilkintis trumpomis rankovėmis odine liemene, odinėmis kelnėmis, ryši skarelę ant galvos, o jo barzda ir ūsai yra kedenami pasitinkančio vėjo gūsių.

Dar viena grupelė vyrų, kurie augina barzdas galėtų būti taupantys laiką, bet yra bet… Auginant barzdas ir ūsus privalu juos prižiūrėti kasdien, norint atrodyti stilingai ir nepriekaištingai, priešingu atveju, neprižiūrėjus barzdos, bėgant laikui ji taps paprastu veltiniu, o jį nešiojantys atrodys lyg gatvės žmonės.

Taigi, daugelis supranta, kad barzdą ir ūsus privalu prižiūrėti, tam yra skirtos tam tikros priemonės, tokios kaip kirpimo mašinėlės, arba kitaip dar vadinamos trimeriai barzdai. Barzdos ir ūsų formavimui yra sukurta begalės aliejų, specialių šampūnų bei muilų ir visa tai galima rasti skiltyje – barzdai ir ūsams.

Na, o jeigu vystote prekybą, įkelti skelbimą dėl produkto naudinga, taip atkreipsite į save dėmesį. Šiam veiksmui atlikti nereikės auginti barzdos 🙂

Taip pat skaitykite: