Bakterijos kanalizacijai – valymo įrenginiams

Bakterijos – efektyvi priemonė nuotekų valymo proceso užtikrinimui. Naudodami bakterijas nuotekoms ir valymo įrenginių priežiūrai, išvengsite dažnai atsirandančių ir gan nemalonių problemų. Nors problemos nėra milžiniškos, jos nėra malonios.

Bakterijos

bakterijos kanalizacijaikanalizacijos bakterijos septikamsvalymo įrenginiamsbakterijos problemų sprendimams

Efektyvi ir biologinė priemonė yra gaminama visų tipų valymo įrenginių profilaktinei priežiūrai ir atsiradusių nesklandumų ar veiklos sutrikimų šalinimui. Jos yra efektyvios ten, kur ranka ar mechaniniu būdų problemos nėra pasiekiamos. Nors ne visas problemas pavyksta išspręsti sklandžiai taip kaip norėtųsi. Bėdos gali būti tokios:

  • Kanalizacijoje ar nuotekų sistemoje bei nuotekų talpykloje atsiranda dvokas. Nuotekų pagalba jis pradeda „vaikščioti“ po visą sistemą, kol neranda išėjimo. Neretai, nemalonaus kvapo gūsis jaučiamas namų teritorijoje. Smarvė išeina per alsuoklius, rezervuarų slėgio reguliavimo angas arba, per sanitarinius mazgus namuose;
  • Kanalizacijoje susidaro kamščiai, kurių nei dratu, nei kita priemone neįmanoma pasiekti. Tad naudojant bakterijas, nors ir lėčiau nei chemija, bet užtikrintai, kamščiai yra išskaidomi bei pašalinami iš vamzdyno. Naudojant profilaktikai, kamščių atsiradimo tikimybė dar sumažėja iki keliasdešimt procentų;
  • Nuotekų paviršiuje susidaro pluta. Ypač aktuali ši problema turintiems nuotekų kaupimo rezervuarus. Susidariusi ir „auganti“ pluta mažina nuotekų kiekį rezervuare, todėl padažnėja poreikis dažniau išvežti nuotekas asenizacijos mašina. Priklausomai nuo apleisto problemos senumo, bačkų išvežimas gali dažnėti nuo karto per 12 mėnesių iki karto per mėnesį. Naudojant kanalizacijai skirtas bakterijas, palaikomas maksimalus nuotekų degradacijos procesas.
  • Sutrinka valymo įrenginių darbas. Į šį sąrašą yra įtraukiami visi trys, viršuje, išvardinti blogiausi reiškiniai, kurie gali nutikti. Tačiau, tai dar ne viskas;
  • Neprižiūrint įrenginius, jei šalia namų yra įrengtas valyto vandens nuleidimo „sumuštinis“, jis taip pat gali pradėti kimštis. Pertekliniai teršalai nuotekose, ką parodo drumstas ir rudas vanduo, į gruntą prie namų, perneša mikro elementus, kurie nusėda drenažo sluoksnyje. Todėl bėgant laikui, valyto vandens pralaidumas į gruntą mažėja. Naudojant bakterijas kanalizacijai, tokia problema yra išvengiama;
  • Didėja išlaidos sprendžiant problemas. Kiekviena atsiradusi problema buityje pareikalauja papildomų išlaidų. Kodėl jų neišvengus naudojant bakterijas kanalizacijai?

Kanalizacijai skirtos priemonės

kanalizacijai

Būtent bakterijos ir natūralūs fermentai yra ta priemonė, kuri efektyviai padeda prižiūrėti nuotekų sistemą. Vien nemalonus kvapas yra pirmas reiškinys, kuris praneša apie nuotekų sistemos problemas. Greičiausiai kils pagrindinis klausimas, kur rasti šių priemonių ir kiek kainuoja bakterijos. Kanalizacijai skirtas bakterijas galima įsigyti Buksvarus.lt internetiniame puslapyje su garantija, kad prekė bus pristatyta visoje Lietuvoje. Suprantama, kad gali kilti ir kitas klausimas, kuo ši priemonė skiriasi nuo prekybos centruose siūlomų?! Buksvarus.lt siūlomos bakterijos su fermentais yra profesionali, todėl ne tinklinė priemonė. Ją naudoja kavinių, barų, restoranų, viešbučių ar maisto gaminimo įmonių savininkai.

Kanalizacijai skirtos bakterijos itin pagreitina teršalų nuotekose degradacijos – skaidymo procesą. Todėl greitai skaidomi teršalai palengvina ir visos nuotekų sistemos sklandų darbą, ypač valymo įrenginių. Tokio efektyvaus poveikio metu, nuotekų valymo įrenginiai veiks maksimaliai sklandžiai apsaugodami Jūsų namų aplinką, gruntą, gamtą.

Pasidomėkite, atraskite biologines priemones priežiūrai, problemų sprendimams – Buksvarus.lt