Skelbimo ID: 29467
Perskaitė: 246
Skelbimas 60 iš 60

auka

Mano sveikinimai
Atsiprašau, kad su jumis susisieksiu, bet laikas nesuteikia man pasirinkimo. Žinau, kad šis pranešimas jums atrodys nustebęs, nes mes nežinojome vienas kito, bet Dievo malonė mane nukreipė šioje svetainėje ir norėčiau, kad jūs atidžiai perskaitytumėte mano pranešimą.
Trumpai tariant, mano vardas yra Italijos kilmės Marilena Folliero ir gyvenu Prancūzijoje. Aš kenčiu nuo sunkios ligos, kuri mane smerkia tam tikra mirtimi, kuri yra gerklės vėžys, turiu sumą, kurią norėčiau aukoti pasitikėjimo ir sąžiningumo asmeniui, kad jis padarytų geras naudojimas. Aš turiu naudotą automobilių verslą ir prieš 3 metus praradau savo vyrą, kuris mane labai paveikė ir iki šiol negalėjau iš naujo susituokti, mes neturėjome vaikų.
Norėčiau, kad ši suma taptų dovana prieš mano mirtį, nes mano dienos yra skaičiuojamos dėl šios ligos, kuriai aš neturėjau teisinės gynybos, noro. Nenorėčiau sužinoti, ar norite pasinaudoti šia dovana.
Jei manote, kad galėsite gerbti savo paskutinius pageidavimus, prašome atsakyti man tiesiai į mano asmeninį el. Pašto adresą.
Laukiame jūsų skaitymo
Marilena Folliero

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Kita .