Skelbimo ID: 31964
Perskaitė: 173
Skelbimas 1 iš 9

Apsaugos sistemos

UAB „Aknera“ – patalpų apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemos, elektros instaliacija, prekyba ir montavimas.
UAB „Aknera“ įsteigta 2007 metais. Įmonės veikla: gaisro ir apsaugos sistemų projektavimas, montavimas, pardavimas, priežiūra; konsultacija įvairiais gaisro ir apsaugos sistemų klausimais. Siūlome pramonines, buitines, specialiosios paskirties gaisro ir apsaugos sistemas. Įranga, kuria prekiauja UAB „Aknera“ yra sertifikuota Lietuvoje. Įmonės „Aknera“ darbuotojai suteiks kvalifikuotą informaciją rūpimais klausimais, susijusiais su gaisro ar apsaugos įranga jų paruošimu, įrengimu ir kt. Jei Jūs nusprendėte įsidiegti apsaugos ar gaisro signalizacijas, UAB „Aknera“ pasiūlys geriausią, mažiausiai sąnaudų reikalaujantį variantą šiems tikslams pasiekti.

Veiklos aprašymas

Elektros instaliacijos darbai
Inžinerinių sistemų projektavimas
Apsaugos sistemų, priešgaisrinės
saugos ir jų dalių prekyba
Visi elektros montavimo, instaliavimo darbai, priešgaisrinės apsaugos montavimas, video stebėjimo sistemų montavimas, projektavimas ir instaliacija, inžinerinių sistemų projektavimas.
Visų elektros prietaisų: apsaugos sistemų, priešgaisrinės apsaugos, domofonų, telefonspinių, praėjimo kontrolės, žaibolaidžių, kodinių spynų, kabelių, elektros tinklų, elektros instaliacijų didmeninė ir mažmeninė prekyba.

Veikla
Architektai, projektavimas
Inžinerinių sistemų projektavimas
Inžinerinės sistemos
Apsaugos sistemos, signalizacija
Elektros darbai, elektrikai

Kontaktai

Vardas:
UAB "Aknera"
Telefonas:
+37063833338

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai

Palikti komentarą